לכבוד

אדיר טרבולסי

"עולם הרכבים"

הסכם שיתוף פעולה אשר נחתם בתאריך
בין
לבין
להלן ("הלקוח")
 1. "החברה" מתחייבת לאספקת קידום חודשי בפייסבוק ואינסטגרם וניהול כולל של דף העסק "עולם הרכבים" על פי הפירוט הבא:
  1. פרסום 3 פוסטים שבועיים הכוללים עיצוב גרפי, קופירייטינג, העלאת התכנים לפלטפורמות.
  2. העלאת סטורי ורילז (סרטונים קצרים) ללא הגבלה (לא מעוצבים, לא ערוכים, ה"לקוח" שולח ו"החברה" מעלה איך שזה)
  3. ניהול הדפים בשוטף - מענה על תגובות, הודעות, הפצה בקבוצות, עיצוב תמונת פרופיל וקאבר (לפייסבוק) עבודה על נראות הדף והתוכן האינפורמטיבי שלו.
  4. ניהול קמפיין חודשי בפייסבוק ואינסטגרם - הכנת קריאייטיב בהתאם לפורמטים השונים (עיצוב גרפי או עריכת וידאו בסיסית - ללא אפקטים), הכנת טקסט שיווקי מותאם, הכנת קהלים מתקדמים בעזרת הטמעת פיקסל (במידה וקיים אתר \ דף נחיתה) אופטימיזציה וניהול הקמפיין ע"ב יומי ניתוח תוצאות וסיכום לאחר כל חודש.
 1. פרטים כלליים
  1. זכויות יוצרים: "הלקוח" מצהיר כי כל החומרים הדיגיטליים שיועברו לטובת אספקת המוצר אשר צויין בפירוט בסעיף 1 שייכים לו ובמידה ו"הלקוח" העביר לחברה תוכן אשר אינו שלו וללא הסכמת יוצרי התוכן – מעשה זה נעשה ללא ידיעת "החברה" ו"הלקוח" נושא באחריות המשפטית המלאה ובקנסות הנלווים על פגיעה בזכויות היוצרים.
  2. "החברה" לא תהיה אחראית לתקלות אשר ייגרמו על ידי צד ג' כדוגמת תקלות תחזוקה לסוגיהן בפלטפורמות השונות, נפילת שרתים וכד' אך תהיה נכונה לעזור בהתאם לזמינותה.
  3. "החברה" לא תהיה אחראית לנזק שייגרם ל"לקוח" כתוצאה משימוש לקוי של "הלקוח" בדף העסק או כתוצאה מאי יכולת "הלקוח" להשתמש בו, לרבות מקרים של רווח והפסד, הפסקת פעילות עסקית או אובדן כספי אחר הנגרם בעקיפין או במישרין בדף העסק.
  4. כל שינוי של הסכם זה יעשה בכתב בלבד ובחתימת שני הצדדים בכל פלטפורמה (לרבות Whatsapp והודעות SMS).
 1. תשלום
  1. סך התשלום לזכות ה"חברה" הינו 2600 שח + מע"מ בכפוף להתחייבות ה"חברה" אשר צוינה בסעיף 1.
  2. סך התשלום לזכות פלטפורמת פייסבוק לטובת הקמפיין הממומן הינו: 1500 שח והינו בהתאם לדרישת "הלקוח".
   1. התשלום יועבר מדי חודש באשראי לזכות חברת "פייסבוק" ויבוצע ישירות דרך הפלטפורמה שלה. ה"חברה" תלווה, במידה ותידרש, את "הלקוח" בהסדרת תשלום זה.
  3. התשלום אשר צוין בסעיף 3.1 יועבר לזכות ה"חברה" מדי חודש בתאריך קבוע בחודש ואשר הינו בתוך 2 ימי עסקים מרגע החתימה על הסכם זה.
  4. התשלום יועבר באחת מ3 הדרכים הבאות:
   1. הוראת קבע בנקאית/מתן הרשאה לחיוב חשבון לחשבון הבא:
    1. על שם "נאור בן שושן"
    2. בנק " לאומי " (מס' 10)
    3. סניף לוד (מס' 937)
    4. חשבון מס': 7174402
   2. תשלום ב6 המחאות מראש (שיק) - מסירת ההמחאות הינה על אחריות הלקוח
   3. מומלץ: הוראת קבע באשראי דרך תשלום דיגיטלי נוח, מאובטח ופשוט
  5. לאחר העברת התשלום, תונפק ל"לקוח" קבלה למייל.
  6. במידה ולאחר אישור העסקה והחתימה על חוזה זה, "הלקוח" יבקש לבטל את ההסכם מכל סיבה שהיא, "החברה" תגיש "ללקוח" דרישת תשלום יחסי על סך שעות העבודה שהושקעו עד לאותו זמן נכון לחודש הרלוונטי. בסמכותה הבלעדית של "החברה" לקבוע את סך שעות העבודה שהושקעו ולגבות בהתאם.
  7. במידה ו"החברה" תבטל מכל סיבה שהיא את התחייבותה ל"לקוח" אשר צוינה בסעיף 1, ה"לקוח" יקבל שיפוי יחסי של הסכום אשר הוסכם בחתימת החוזה. סכום השיפוי יקבע בהסכמת שני הצדדים.
חתימת הלקוח: